Cmimi 2.300 Lekë

Sezoni i plazhit është më i dashuri për fëmijët që janë të apasionuar pas detit.

Për t’i dhënë më shumë kënaqësi dhe siguri, kjo komardare plot ngjyra do t’ju ndihmojë ju dhe fëmijën tuaj te zbaviteni pa masë.

Eshtë e lehtë në përdorim dhe në prekje tepër e butë.

Ngjyra: bojëqielli/ bezhë

Diametri: 120cm


Leave a comment

Regjistrohu për të rejat e fundit

Bebja.Com © 2024. All Rights Reserved.