Orjana Gremi ka pranuar në komisariatin e policisë në Shkodër se më 30 dhjetor 2022 ka hedhur ne lumin Kir të birin e sapolindur.

Burime afer policisë bëjnë me dije se Gremi ka pranuar përgjegjësine për këtë ngjarje duke u shprehur se nuk ka pasur mudësi ta mbante foshnjën.

Policia e ka arrestuar menjëherë me akuzën e vrasjes me dashje.

32 vjecarja jetonte në njesinë administrative Postribë në fshatin Myselim tek dajat. Ajo nuk ishte  e martuar dhe identiteti I babit nuk dihet.

 

Leave a comment

Regjistrohu për të rejat e fundit

Bebja.Com © 2024. All Rights Reserved.