Marina Vjollca dhe Geti janë një nga çiftet më të dashura për publikun.

Për shkak të karrierës së tyre dyshen jemi mësuar ti shikojmë në kryefjalën e titujve rozë.

Por kur vjen puna tek e bija Marget ata gjithmonë mundohen ta mbajnë larg syrit të rrjeteve sociale.

Marina dhe Geti kujdesen gjithmonë për të mos ia ekspozuar fytyrën.

Familja kanë ndarë disa pamje të këndshme nga një arratisje e shkurtër drejt Toscanës.

Në foto shfaqen Marina, Geti dhe e bija. Marget ka ndryshuar shumë që nga pozat e fundit por portreti është ende i fshehtë.

Leave a comment

Regjistrohu për të rejat e fundit

Bebja.Com © 2024. All Rights Reserved.